Get Adobe Flash playerJesteśmy firmą transportowo-spedycyjną. Powstaliśmy na bazie firmy transportowo – warsztatowej PHU Truck Service Samochody Ciężarowe która powstała w roku 2003 i do dzisiejszego dnia istnieje jako zaplecze techniczne firmy Truck Service Samochody Ciężarowe Sp. z o.o. Od roku 2003 zrealizowaliśmy wiele kontraktów, zdobyliśmy uznanie i zaufanie stałych klientów, jednocześnie nieustannie pozyskując nowych.

Współpracujemy z firmami spedycyjnymi zarówno z Polski, jak i z Europy Wschodniej i Zachodniej. Dzięki temu zlecane nam usługi transportowe są wykonywane terminowo, a informacjami o przebiegu procesu transportowego docierają do klienta w możliwie najszybszym terminie. Udaje się to tylko dlatego, że w ocenie naszych klientów, wyróżniamy się wysoką elastycznością i szybkością w działaniu. W globalnym świecie przewagę konkurencyjną zdobywa się idealnym dopasowaniem do potrzeb klienta . Znajomość Języka wschodniego ( Rosyjski , Ukraiński ) jak i Języka naszych zachodnich sąsiadów ( Niemiecki, Angielski ) - to wśród naszych pracowników dodatkowy atut który pomaga nam bardziej niż innym zrozumieć i doskonalić potrzeby klienta .. Nasze atuty zostały zauważone i każdego dnia doceniane są przez naszych klientów powierzających nam swoje ładunki, swoje pieniądze, a także, co nie mniej ważne, a może i najważniejsze, swoją reputację, Zdajemy sobie sprawę z tego, że reprezentujemy naszych klientów przed ich kontrahentami. Osiągając założone sobie cele, pomagamy również w realizacji potrzeb naszych klientów. Tylko taka współpraca nas interesuje i tylko taką współpracę oferujemy.

Nasz sukces opieramy na trzech głównych filarach:

  • atrakcyjnych cenach odpowiadających aktualnej sytuacji rynkowej,
  • terminowość płatności
  • umiejętności odnalezienia się w trudnych sytuacjach rynkowych w jakim przyszło nam pracować

( staramy się i pracujemy jako podwykonawcy tylko z firmami których budżet ma jak najmniejszy stopień zagrożenia w sytuacjach kryzysu europejskiego).

Naszym zdaniem tylko takie założenia gwarantują dzisiaj stałą i owocną współpracę na rynku przewozów rzeczy.